Asfaltové pásy

Špičková střešní lepenka z asfaltové hmoty modifikované elastomerem SBS, jejíž technické parametry výrazně převyšují standardy na trhu. Extrémně trvanlivé, rozměrově stabilní a odolné vůči extrémním povětrnostním podmínkám. Zajišťuje dlouhou životnost a bezpečnost střechy. Nejlepší volba profesionálů pro investice s nejvyššími požadavky na kvalitu.

Samolepka, která opravdu lepí!
Vlastnosti tohoto pásu jsou skvěle vyváženy, tak aby opravdu na podkladu držel, byl tvárný v detailech střechy a pružný bez rozměrových odchylek v ploše střešního pláště.
Modifikovaný samolepící asfaltový pás tloušťky 3mm, modifikace SBS -30°C, vyztužená skelná vložka. Povrch PE fólie + rastr pro řezání bez měření.

Fólie FLAGON EP/PR je vhodná pro hydroizolaci střech, zejména pro mechanicky kotvené systémy plochých nebo šikmých střech, u nových nebo při opravách stávajících střech. Vrchní strana fólie je pískově šedá, odstín RAL 9002, spodní strana je černá. Ostatní barevné odstíny na vyžádání.

ALSAN FLASHING se používá ne provádění okrajů a spojů na hydroizolační vrstvě pro vytvoření souvislého hydroizolačního povlaku. Podklady: asfaltový modifikovaný pás (SBS), kov, dřevo, lepenka, beton, tvrdé PVC.