PVC fólie pro spodní stavby a vodní dílaFólie VINITEX SAni se používá především pro hydroizolaci proti zemní vlhkosti, stékající vodě a radonu. Je možné také použít ve skladbách plochých střech jako pojistnou izolaci, nesmí být vystavena působení UV záření. Fólie je částečně odolná proti vybraným ropným produktům. Barva fólie je tmavě šedá/černá.
Fólie VINITEX SL se používá pro hydroizolaci tunelů, základů a všech druhů podzemních staveb a radonu. Vrchní signální vrstva má žlutou barvu, spodní strana je tmavě šedá.
FLAGON CSL je termoplastická PVC-P fólie speciálně navržená pro hydroizolaci vodohospodářských staveb, vystavené působení UV záření. Tato fólie může být ve styku s čerstvou nebo slanou vodou a tekutými chemikáliemi s nízkou koncentrací. Horní vrstva (světle šedá) je odolná proti působení UV záření, spodní vrstva (tmavě šedá) je vysoce odolná proti proražení a perforaci kořeny. Vrchní signální vrstva umožňuje rychlou vizuální kontrolu jakéhokoliv poškození fólie, ke kterému došlo během aplikace.